उस्को आगाडी मलाई लाज लागि रहेको थियो

यस वेबसाईटमा पोस्ट हुने सम्पूर्ण कथा तथा बिषयवस्तु कल्पनिक हुन् , कुनै पेसा , मान्छे , धर्म , समन्धलाई असर पुराउन लेखिएको होइन । अनी कुनै ठाउँ , वर्ग , जाती लाई हानी पुराउन खोजिएको पनि हैन । कसैको जिन्दगीमा मेल खान गए मात्र सम्योग हुनेछ । यदी कसैलाई चोट पर्न गएमा माफ गरिदिनु हुन अनुरोध

गर्दछौ। अनी यो वेबसाईट मा भएका सम्पूर्ण कथा हरु १८ बर्ष भन्दा माथिका दर्सक हरुको लागि मात्र हो । त्यो भन्दा कम उमेर हुने हरुले कृपया नहेरिदिनु होला । साथै अरु धेरै कथा पढ्न हाम्रो वेबसाईट surakshya.news आफ्नो कम्प्युटर बाट हेर्न सक्नु हुनेछ र मोबाईल बाट Slide गरेर अर्को कथा पढ्न सकिने छ । कसैसँग यस्तै कथा भएमा reyachaudhary12@gmail.com मा दिन सक्नु हुनेछ। कथा दिदा पात्रको नाम परिवर्तन गरेर दिनुहोला । साथै योन कथा लेखेर घर बसी बसी महिना को ३० हजार कमाउन चाहनु हुन्छ भनी हामीलाई संपर्क गर्नुहोस् । तपाईंले मेरो फकेबूक पेज नेपाली यौन कथाहरु या हाम्रो ईमेल reyachaudhary12@gmail.com मा पनि संपर्क गर्न सक्नु हुन्छ ।

कथाका बिषयवस्तु हरु कल्पनिक हुनुपर्ने छ साथै कथा नेपाली फन्ट मा हुनु पर्नेछ । कम्तिमा पनि ५०० शब्द अनिवार्य हुनु पर्नेछ । कुनै पनि वर्ग, धर्म तथा जातीलाई कथाको बिषयवस्तुले असर गर्नु हुँदैन । दिन मा कम्तिमा ५ वटा कथा लेख्नु पर्नेछ । जती धेरै कथा लेख्न सकियो त्यती धेरै तलबको बेवस्ता गरिएको छ । दिन को एउटा कथा पनि पठाउन सकिन्छ । एउटा कथालाई कम्तीमा १०० रुपैयाँ दिइने छ । कथा कुनै पनि वेबसाईट बाट कपि गरेको हुनु हुँदैन । कपि गरिएको कथा बाट हामीलाई कुनै पनि आम्दानी हुँदैन । त्यसैले कथा लेख्दा आफ्नो क्षमता प्रयोग गर्नुहोला । जस्ले काम गर्न चाहनु हुन्छ कृपया एउटा आफ्नो कथा शाहीत फोन नम्बर मेल गर्नुहोला । हामीले कथाको बिषय वस्तु हेरेर तपाईंलाई संपर्क गर्ने छौ ।

१८ बर्ष को हुँदा बाबा आमाले मेरो बिहे ३० बर्षको सँग गरिदिनु भो । आफु भन्दा जेठो केटो सँग कसरी जिवन बिताउने भनेर सोच्न सकेको थि न । धन्न उ बिदेस बाट छुट्टी मा आको रैछ । जने बेलामा मलाई बिर्तामोड मा मेरो डिमान्ड अनुसार रूम मा घर बाट छुट्टेर बसे । बुडा बिदेश गए पछी मलाई सेक्स को कमी भै रा को थियो । एक बर्ष पिछे बुडले पर्सेल पठाउनु भएछ एउटा २४ २५ बर्षको जवन केटा को हात्मा । त्यो केटा नेपाल आए पछी हाम्रो फोन मा निकै कुरा हुन थालेको थियो । म दिन दिनै उ प्रती अकर्सित हुँदै गकी थे । सयद हामी उमेर म धेरै फरक नभएर होला हामी खुलेरै कुरा गर्नु थालिम । उस्ले सोध्ने गर्थो किन तेती बुडो सँग बिहे गरको भनेर मैले नि नढाटी बाबा-आमा को कर ले भने । अनि उ काठमाडौं बाट झापा आयो ।

झापामै उस्को घर भएकोले पर्सेल पठाको रैछ बुडाले । म नि भर्खर २०लग्न आटे को थिए । मेरो रूम मा पर्सेल लेर आयो उ । हामी फोन मा जती नै क्लोज भएर बोले पनि उस्को आगाडी मलाई लाज लागि रहेको थियो । उस्ले किन लजकी काली भनो । मलाई झन लाज लगो । आज सम्म बुडा ले त्यसरी बोलाकै थिएन । उ नजिक आएर बस्यो अनि मेरो फेस उ तिर फर्कायो र किस गर्नु थाल्यो । मलाई भित्रै बाट सारीर सिरिङ्गअ भएर आयो । मैले उस्लाई रोक्नै सकिन । उ मलाई आङ्गालो मा हलेर मेरो ओठ चुसी राको थियो आनी एउटा हात्ले मेरो बुबुमा सुम्सुमाई रहेको थियो । म सिथिल भए उस्ले आफ्नो सर्ट मलाई खोल्न लगयो आनी पेन्ट पनि मैले नै खोल दिए । उस्को लाडो बाट पानी रसाइ सकेको रैछ पेन्टी

बहिरै बाट देखियो । उस्ले पेन्टी बाट आफ्नो लाडो झिकेर त्यो रसाको चिप्लो चिप्लो मेरो ओठ्मा दलिदियो । सेतो लमो रैछ उस्को लाडो । मेरो बुडाको तेत्रो ठुलो थिएन । उस्ले मलाई लाडो चुस्न भन्यो मैले नाइ भने मैले कैले चुसेको थिएन लाडो । उस्ले मलाई माया गर्छु भन्यो । अनि लाडो चुस्दा माया बाड्छ भन्यो । र मेरो कपाल समातेर उस्ले आफ्नो लाडो मेरो मुख मा छिरायो बाहिर भित्र गर्दै । तेस पछी मलाई नि रमाइलो लाग्यो र मैले आफै उस्को समातेर चुस्न थाले । एक्छिन चुसे पछी उस्ले मलाई बेड मा पल्टाएर मेरो लुगा सबै खोलिदियी र बुबु चुस्न थाल्यो । आनी एउटा हात्ले मेरो योनी चलाउन थल्यो म पानी पानी भए ।

आब उस्को लाडो छिराए नि हुन्थो भयो । उस्ले मेरो आवस्था बुझेछ र मलाई सुताएर उस्को लामो सेतो लाडो मेरो योनिमा छिरायो । कती दिन पछी मेरो प्यास मेटिदै थियो । उस्ले किस गर्दै चिक्दै गयो । म नि उस्लै कसेर आङ्गलो हालेर थापी बसे । उस्ले मलाई नया कट्- कट मा चिक्दै थियो । म नि नयापन लिनु पाउदा खुशी थिए । । । एकैछिन पछी तातो भयो मेरो योनी भित्र । । । मैले आतिदै के गर्नु भाको कन्डम नि लाको छैन भन्दा उस्ले बिहे गर्छु भन्यो । । । त्यो रात हामी रात भर सेक्स गर्दै बस्युम । —

Add Comment